ISUZU D-Max Surf Beach Fesztivál Magyar Szörf Bajnokság 3. forduló

Dátum 2016. június 24.

Június 24-26. között került megrendezésre az ISUZU D-MAX Beach Fesztivál keretein belül a Kész Szörf Magyar Bajnokság harmadik fordulója. A verseny első napján az időjárás sajnos nem volt kegyes a versenyzőkhöz, egész nap 4 csomó alatt maradt a szél, így csak egy szponzor futam került megrenezésre a 32 fokos kánikulában. A szombati 4-5 Bft dny-i előrejelzés csak részben jött meg, ami elegendő volt több futam lebonyolítására RSX, Bic Techno, Raceboard kategóriákban, illetve egy futamra formula osztályban is. Szombat délután SUP verseny került megrendezésre a kissé hullámos vízen, amelynek női kategóriáját Cholnoky Sára, a férfi kategóriát pedig Varga Gábor nyerte. A vasárnapra ígért erős északi szél sajnos jóval gyengébb volt az előrejelzésnél, így csak RSX, Bic Techno, és Raceboard osztályokban sikerült futamot rendezézni. A fő szponzor ISUZU D-MAX hazai importőrének (Wallis Automotive Europe Kft) köszönhetően a Raceboard osztály győztese, a SUP verseny férfi győztese, valamint a tombola főnyereménye egy ISUZU D-MAX Pick-Up terepjárót kapott egy teljes hétvégére! Összeségében egy sikeres és erdményes magyar bajnoki forduló tudtunk lebonyolítani, ahol a nappali versenyeket, hajnalig tartó bulik követték. Köszönjünk a versenyzőknek a részvételt, a szervezőknek a munkájukat, a szponzoroknak (ISUZU D-MAX, Havaianas) a támogatást! Találkozzunk jövőre is!